Jesteśmy przekonani, że przedszkole polsko angielskie wilanów anglojezyczne, jakie tworzymy, to solidny fundament przyszłej edukacji lingwistycznej

2019-08-05

Nasze przedszkole zlokalizowane jest w cichym zakątku warszawskiego Ursynowa. W pracy z dziećmi nasze przedszkole PrestigeForKids realizuje profesjonalne metody nauczania takich autorytetów świata edukacji. Nasze przedszkole znajduje się w centrum Wilanowa, w zacisznej okolicy z dala od zgiełku ulicznego i spalin. Jesteśmy przekonani, że przedszkole polsko angielskie wilanów http://www.babyenglish.edu.pl/ anglojezyczne, jakie tworzymy, to solidny fundament przyszłej edukacji lingwistycznej. Każdy może odwiedzić nasze przedszkole i skorzystać z darmowych dni próbnych, aby przekonać się wysokich standardach pracy w naszej placówce. Jesteśmy przekonane, że przedszkole dwujęzyczne, jakie tworzymy, to solidny fundament przyszłej edukacji lingwistycznej. Nasze przedszkole składa się z 3 grup wiekowych, które liczą maksymalnie 15 dzieci, które poprzez zabawę i zajęcia w języku polskim, włoskim i angielskim poznają otaczającą je rzeczywistość. Przedszkole polsko-francuskie Trampoline kładzie nacisk na jak najwcześniejsze rozpoczęcie nauki języka obcego. Uważamy, że koncepcja, jaką jest przedszkole po angielsku to pomysł idealnie wpisujący się w oczekiwania współczesnego rodzica, a jednocześnie tworzący w edukacji dziecka stabilny fundament. Niezapominajka to przedszkole polsko-angielskie, dlatego nauka języka angielskiego jest dla nas jednym z priorytetów. Jako przedszkole językowe stawiamy na wczesną naukę języka angielskiego. Na osiedlu znajduje się basen, siłownia, przedszkole polsko-angielskie,. Kameralne, ale przestronne i bezpieczne przedszkole na warszawskim Ursynowie zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. Zauważalne jest, że nasze prywatne przedszkole dąży z powodzeniem do tego, by być wzorcową placówką edukacyjną. Przedszkole Trampoline stawia na różnorodną i wykwalifikowaną kadrę. Nasze przedszkole to bezpieczny i życzliwy świat, w którym dzieci będą gościć z uśmiechem. Dlatego też tworzymy przedszkole angielskie, gdzie nauka języka angielskiego wplata się w codzienne zajęcia. Nasze przedszkole to kameralne, przyjazne wszystkim dzieciom miejsce znajdujące się w zacisznej części dzielnicy Ursus. Oczywiście, jak każde przedszkole kierujemy się Ustawą o systemie oświaty, ale nie tylko ona wyznacza kierunki i granice naszych działań. Przedszkole tworzą osoby z pasją i energią a co najważniejsze zachowując pełen profesjonalizm. Zachęcamy Państwa do wirtualnego spaceru po naszym przedszkolu, a także do odwiedzenia nas osobiście i przekonania się, jak wiele możliwości daje przedszkole niepubliczne językowe Niezapominajka.