2019-09-28

Nowoczesne, zaprojektowane przez grupę ludzi, którzy dla dzieci oddaliby wszystko – mebelki Pinio zyskały uznanie rodziców nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Łóżeczko Blanco rośnie razem z dzieckiem. Poniżej zabraliśmy meble dziecięce marki Pinio z najnowszych kolekcji, dedykowanych chłopcom oraz dziewczynkom. Łóżeczko-tapczanik Blanco pod materac 140x70cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka jest uniwersalne dla kolekcji pinio marsylia i Barcelona. Nakładka do przewijania do komody Marsylia o wymiarze wewnętrznym 85x73,50. Ekologiczne meble Pinio to atestowane, bezpieczne dla dzieci wyroby polskiej produkcji. Regał dostawka Marsylia to uniwersalny element kolekcji, który można dostawić do szafy jednodrzwiowej, dwudrzwiowej i regałów zarówno z prawej, jak i z lewej strony. - łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Łóżeczko Blanco jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Warto zwrócić uwagę, aby łóżeczko posiadało regulację wysokości. Wybierając Pinio meble dziecięce, robimy najmłodszym dużą przysługę, pozwalając im rosnąć i rozwijać się w idealnych warunkach, dopasowanych do ich potrzeb. - łóżeczko Blanco jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Meble Pinio to produkty, które inspirują dziecięcą wyobraźnie. Meble Pinio to fascynująca przygoda dla maluszka. Łóżeczko rośnie razem z dzieckiem. W sprzedaży występują również dodatki takie jak szuflada 200x90 oraz barierka duża zabezpieczająca jego krawędź chroniąc w ten sposób najmłodszych. Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Marsylia przeznaczone dla niemowlaka. Łóżeczko występuje w kolorze białym, perłowym (waniliowym) i nostalgia (przecierany). Szafa jednodrzwiowa z kolekcji Marsylia z drzwiami otwieranymi na prawo. Z troski o zdrowie maluszków, producent Pinio pamiętał o pełnych szczytach, zaokrąglonych kantach, prostokątnych szczebelkach i wielu innych udogodnieniach. Jeśli wysoka jakość produktu ma dla Ciebie znaczenie, meble Pinio na pewno Cię nie rozczarują! Łóżeczko-tapczanik w kolorze białym stworzone pod materac 140×70 cm z kolekcji Marsylia z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Możesz więc mieć pewność, że estetyczne, starannie wykonane mebelki Pinio spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci umeblować pokoik pociechy dokładnie tak, jak sobie zaplanowałeś.